Varnist - Yatırımsız Kazanç Yazılımı v2

Varnist, kullanıcılara para kazandıran gelişmiş, güvenli, açık kaynak ve modern kod yapısına sahip benzersiz yazılım.

Varnist - Yatırımsız Kazanç Yazılımı v2

*Bileşenler, günlük, toplam ve tamamlanan; "Referanslar, Görevler, Ödemeler ve Kazançlar" kutucuklarını kapsayan alan olarak yer almaktadır.

[*] Eğer yönetici mevcut ise Toplam; "Onaylı / Onaysız, Yasaklı / Yasaksız, Bay / Bayan, Premium ve Toplam" kutucuğundan hızlı bilgi alabilir.

*Kazanç Grafiği, kullanıcılara mevcut ay içerisinde günlük kazancını gösteren ve ana sayfa da yer alan kutucuk.

*Kredi, 24 (Yirmi Dört) saatte bir toplanan sabit kazanç bölümü.

*Bonus, 6 (Altı) saatte bir toplanan ve kazanç sağlayan son 10 (On) kişinin rastgele, toplam ve kaç kere toplandığını yazan bölüm.

*Premium, bonus bölümünde geçerli olup, kullanıcıya özel olarak sunulan minimum ve maksimum kazanç miktarını belirleyerek fazladan kazanç elde etmesini sağlayan ek özellik.

[*] Premium özelliği kullanıcıya bir kere verilir ve bir kere alınır.

*Görevler, kullanıcılar için gelişmiş kod editörü ile sistem de yayınlanacak harita, oyun, yorum, puanlama vb. istenilen şartları yerine getirerek 2 (iki) adet ekran görüntüsünün yönetime sunulduğu ve görev başına kullanıcıya kazanç sağlayan bölüm.

*Referans, kullanıcılara kazanç sağlayan ek özellik ile sistem ayarlarından kullanıcı başına sabit miktar ve doğrulama özelliği mevcut ise referans sahibine ek kazanç sağlayacaktır.

*Kullanıcı Yönetimi, yöneticinin kullanıcıya premium üyelik verdiği, basit bilgileri görüntülediği (Adı Soyadı, Kullanıcı adı, Email, Cinsiyet, Doğum Tarihi, Telefon, IP Adresi, Bakiye, Son 10 (On) Aktivite ve Yasak) bölüm.

*Duyurular, yönetici tarafından eklenen ve ana sayfa da kullanıcıları bilgilendiren bölüm.

*Banka, ödeme servislerinin eklendiği bölüm.

*Ödeme, kullanıcıların sistem de yer alan ödeme servisine ait hesap numarası ile talebi doğrultusunda kazancını gerçek paraya dönüştüreceği bölüm.

[*] Ödeme, sistem de ayarlanmış mevcut ayın günü geldiğin de ve minimum miktarın girilmesi.

[*] Ödeme, talebi verebilmek için sistem de kullanıcının bir adet hesap numarası bulunmalıdır. *Ödeme Bilgileri, kullanıcıların sisteme kendi hesap numarasını ekleyeceği bölüm.

*Destek, karşılaşılan veya herhangi bir durumu anlatarak yöneticiden bilgi almanızı sağlayan bölüm.

*Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S), sistem içerisin de en çok merak edilen veya karşılaşılan sorunların cevabını vermek için eklenen bölüm.

*Aktivite, kullanıcıların sistem içerisinde yapmış olduğunuz işlemleri listeleyen bölüm.

*Ayarlar, sistem de telefon, tc kimlik ve sms onayı, şifre değiştirme, eğer yönetici mevcut ise sistem ayarlarını güncellemenizi sağlayan ve kutucuk içerisinde bilgileri görmenizi sağlayan bölüm.

Demo Hesap: demo - demo

Yönetici Hesabı: admin - admin

[shortcode=2a938114]


Demo Adresi: https://demo.oxcakmak.com/varnist/

Etiketler: para kazan, varnist, Varnist - Yatırımsız Kazanç Yazılımı v2